2. negyedév programjai

Bővebben

Farsangi meghívó

Farsang

Bővebben

Rendszeres foglalkozások beosztása

IDŐSÁV/ÓRA HÉTFŐ KEDD CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT
8 – 9

 

9-10

 

10-11

 

11-12

 

12-13

 

Mondókázó:

Évszakhoz, ünnepekhez kötődő mondókák, versek tanulása

Valu-Tamás Hajnalka

 

Családsegítői

fogadóóra

Beck Brigitta

9-12 óráig

 

Ügyes kezek:

Kézműves foglalkozás anyukáknak, babáknak – finom motorika fejlesztése

Valu-Tamás Hajnalka

 

 

Védőnői fogadóóra – minden hónap 4. péntekjén – 11-12 óráig

 

Anyának lenni jó:

Babápolás – étrend, napirend kialakítása

Valu-Tamás Hajnalka

 

Ugri-bugri:

Nagymozgások gyakorlása – gurulás, mászás, koordinációs gyakorlatok

Valu-Tamás Hajnalka

 

 

 

Angol szakkör

8.00-9.00

Fülöp Réka

 

 

Közös játékok, foglalkozások, esetenként kirándulás, túra,

számítógépezés

 

 

15-16

 

 

16-17

 

 

17-18

 

 

Játékfoglalkozás iskolásoknak

15.30 – 17.00

Bartáné Hegedüs Erzsébet

 

 

Korrepetálás

Felzárkóztatás

Egyéni fejlesztés

15.30 – 17.30

Jakab József

 

 

Kézműves foglalkozás iskolásoknak

15.30 – 17.00

Bartáné Hegedüs Erzsébet

 

 

Korrepetálás

Felzárkóztatás

Egyéni fejlesztés

15.30 – 17.30

Jakab József

 

 

Bővebben

NYITVATARTÁS

HÉTKÖZNAP:
8.00-13.00 és 15.00-18.00
Szerda szünnap

SZOMBAT:
8.00-13.00

Bővebben

Napközis tábor programterve – 2. hét

Napközis tábor programterve – 2. hét

  HÉTFŐ KRDD Szerda Csütörtök PÉNTEK
09.00-10.30 Kézművesfoglalkozás

/Valu-Tamás Hajnalka/

Filmvetítés

/Jakab József/

Egészségnap

/Valu-Tamás Hajnalka/

Kirándulás Balatonboglárra

/hidegcsomag készítés/

/Valu-Tamás Hajnalka/

/Bartáné Hegedüs Erzsébet/

/Jakab József/

Filmvetítés

/Jakab József/

10.30-10.45 Tízórai Tízórai Tízórai Tízórai
10.45-12.30 Szabadfoglalkozás, Szabad játék Szabadfoglalkozás, Szabad játék Szabadfoglalkozás, Szabad játék Szabadfoglalkozás, Szabad játék
12.30-13.00 Ebéd Ebéd Ebéd Ebéd
13.00-15.00 Sportverseny

/Jakab József/

Rókavadászat

/Bartáné Hegedüs Erzsébet/

Egészségnap

/Valu-Tamás Hajnalka/

A tábor zárása, értékelése

/Valu-Tamás Hajnalka/

/Bartáné Hegedüs Erzsébet/

/Jakab József/

15.00-15.15 Uzsonna Uzsonna Uzsonna Uzsonna
15.15-17.00 Szabadfoglalkozás, Szabad játék Szabadfoglalkozás, Szabad játék Szabadfoglalkozás, Szabad játék Szabadfoglalkozás, Szabad játék

 

Bővebben

Napközis tábor programterve – 1. hét

 

  HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK
09.00-10.30 Tábornyító

Csoportszabályok kialakítása

Programválasztás

Önismereti játékok

/Jakab József/

Kézművesfoglalkozás: A szolgáltatóház díszítése

/Bartháné Hegedűs Erzsébet/

Kirándulás Patcára

/Étkezés: Hideg csomag/

Játékos sportversenyek

/Valu-Tamás Hajnalka/

Filmvetítés

/Jakab József/

10.30-10.45 Tízórai Tízórai Tízórai Tízórai
10.45-12.30 Szabadfoglalkozás, Szabad játék Szabadfoglalkozás, Szabad játék Szabadfoglalkozás, Szabad játék Szabadfoglalkozás, Szabad játék
12.30-13.00 Ebéd Ebéd Ebéd Ebéd
13.00-15.00 Játéktanulás

/Jakab József/

Túra, séta a környéken

/Bartháné Hegedűs Erzsébet/

Honismeret, településtörténet

/Jakab József/

Számháború

/Valu-Tamás Hajnalka/

15.00-15.15 Uzsonna Uzsonna Uzsonna Uzsonna
15.15-17.00 Szabadfoglalkozás, Szabad játék Szabadfoglalkozás, Szabad játék Szabadfoglalkozás, Szabad játék Szabadfoglalkozás, Szabad játék
Bővebben

MEGHÍVÓ

 

Tisztelettel és szeretettel meghívjuk

a

 2018 július 7-én

10 órakor kezdődő

EFOP-1.4.3-16-2017-00052 „Jó Kis Hely” kialakítása Rinyakovácsiban

Projekt nyitórendezvényére

Helyszín:

Rinyakovácsi, Polgármesteri Hivatal

 

Balogh Géza polgármester

és

a „Jó Kis Hely” Szolgáltatóház dolgozói

 

Program:

10.00                 Köszöntés, a projekt rövid bemutatása

10.15         Az ideiglenes szolgáltatóház megtekintése

10.30                 A játékok kipróbálása

12.00                 Közös ebéd – Minden meghívottat várunk

12.30                 Szabad játék

Bővebben